štvrtok 3. januára 2008

Nový rok, nové predsavzatia

Začať článok spôsobom „po dlhšej odmlke sa ozývam“ radšej nebudem. Potom by to vyzeralo, že som často nepíšem a to nechcem. Vlastne ono to je aj pravda, tak ale prečo to zdôrazňovať, že. Skúsim to typickým slovenským. Šťastné Vianoce, pretože už boli veselé, tak teraz sú už len šťastné a veselý nový rok, ktorý bude teda poriadne veselý a tým pádom aj šťastný. Stratili ste sa? Ja tiež.


Nový Rok prináša opäť nové predsavzatia. Jedno z nich je, že si ju budem konečne poriadne a častejšie umývať. (Hmm, ako to tak po sebe čítam, tak to znelo celkom úchylne. Chcem pokračovať slovom Pecosita a to bude znieť s umývaním ešte úchylnejšie, ale tak čo už.) Pecosita v predošlom článku už naznačila čo to o novej žene v mojom živote. Reed ani Jack nežiarli (tu by Susan Mayer z Desperate Housewives povedala: Oh, so there's three of you. Well that must be...cosy! A ja by som jej odpovedal: Yes... we're gay Mormons.), prečo by aj na moju krásnu španielku Karen! Krásna, hladká, čierna, no čo vám budem rozprávať. Treba si chytiť. (Ak niektorý stále nevedia, o čom rozpráva, tak potom musím vyzerať v ich očiach ako poriadny úchyl.)


Ďalšie predsavzatie už z minulého roka ostáva rovnaké. Konečne musím začať opäť niečo robiť pre svoje telo a nemyslím tým nič podobné ako http://www.shaveeverywhere.com/ (čo je inak veľmi dobre spravený a najmä zábavný web, v sekcii body si môžete dať zaspievať pesničku o holení sa všade). Som ako omáčka bolognese. Au tu ma bolí ruka, au tu ma bolí noha. Au, tuším mám seknuté v krku, au, au, au a au. Au, to je ale otravné keď stále niečo bolí a nemuselo by. A tak začínam nový rok s odhodlaním cvičiť. Diplomat na správnom mieste, s odhodlaním.

Predsavzatia všetky. A čo nás tento rok čaká a na čo sa s Reedom tešíme? A čo na to Mojsejovci? To mi je u riti, ale nás čaká opäť jedno sťahovanie s Reedom s ktorým nám Norika naozaj nepomôže. Ale už posledné, čiže sa tešte na kolaudáciu koncom roka. Ďalej dovolenka niekde v slnkom neopustenej krajine, a ešte snáď aj krátky roadtrip po Európe smer Mníchov, Gent. A ostatným sa už necháme prekvapiť.


To sú všetky moje predsavzatia a plány. Celkom ma zaujímajú tie vaše. Ha? Pochlapte sa, či požeňte. Hmm, teraz až chápem tie feministky.

7 komentárov:

April povedal(a)...

Ja som si striktne predsavzatia naordinovala uz v septembri, takze teraz som to vyriesila kazdorocnym novorocnym predsavzatim - "Tento rok uz fakt obehnem vsetkym mojich lekarov a konecne priberiem!" Tak. Ale momentalne este nemame podpisanu zmluvu so sanatoriom, takze musim pockat. No a potom je uzavierka to tiez nemozem. Takze niekedy potom pojdem. Ak mi do toho opat nieco nepride. Napriklad vianocne nakupy alebo take nieco :)

A samozrejme gratulujem k tvojmu umyvaciemu predsavzatiu. Mozem ti v ramci gratulacie kupit Intim wash mydlo, na "tu tvoju"? ;P

FanaticGay povedal(a)...

No ja mam len jedno a je rovnake ako to tvoje druhe.
Uf. Tak nech nam to vyjde.

germa povedal(a)...

fan, myslíš to cvičenie?
Vieš, moja kolegyňa, tá Šarlota na 4, vravievala na sex cvičiť. Tak mi tu neťahajte motúzy popod nos, že vy dvaja necvičíte, však Nick?
:D):D):D)

Nick povedal(a)...

April, to meno mi nieco hovori .. hmm .. hmm asi ju poznam .. hmm .. aaa to si ty ty potvora pekne okata :DDD Intim wash mydlo by asi nezniesla, predsa len s cistotou to netreba prehanat :)

Fanatic a to ine ako moje je ake? :))

Germa, ty cvicis kolko krat do dna? :) a nepovedz ze dva krat so cindy croford ;D

Pecosita povedal(a)...

novy rok, relativne cisty stit, relativne novy zaciatok...

nejako ma to prestava bavit :)

ale teda som rada, ze mame spolocne predsavzatia :D

FanaticGay povedal(a)...

ludia sak ak sa nam to podari tak o rok sme tu vysportovani a schudnuti a celi taki nejaki... No kto to s nami vydrzi? :D
.
Nick, ine nemam :(

S. povedal(a)...

novorocne predsavzatie? hmmmmmmmm. porusovat vase predsavzatia! :D